|E hënë, Korrik 24, 2017

Dy vetvarje në 24 orë. 

20140615_152551-1      Fier – Dy persona janë vetvarur në 24 orët e fundit në rrethin Fier. Burimet zyrtare të policisë Fier pohojnë se të vetvarur janë gjendur prej familjarëve të tyre Orges Sh 32 vjec banues në lagjen “Kryengritja e Fierit” dhe 16 vjecari L K nga fshati Adriatik i komunës Libofshë.
Burimet zyrtare të drejtorisë së policisë së qarkut Fier pohuan për median se 32 vjecari është gjendur i vetvarur në dhomën e tij dhe është gjendur prej gjyshit të tij. Ai ka qënë i skeduar prej policisë si përdorues droge dhe jetonte me gjyshin pasi prindërit i ka të divorcuar. Vetvarjen ai e ka kryer në gjendje depresive, ka pohuar policia pas ekspertizes mejko ligjore që i është kryer kufomës së tij.
Edhe 16 vjecari L K nxënës në vitin e dytë në shkollën Murialdo është gjendur i vetvarur në një pemë pas banesës ku jetonte në fshat. Dje pasdite pas një zënke që ai ka pasur me të atin e tij për shkak të ecurisë në ëmsime në shkollë 16 vjecari ka dalë nga abnesa dhe është vetvarur. Ai është gjendur i varur nga gjyshi i tij i cili kish marrë bagëtitë e do i conte ën kullotë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Llalla – Lufta kundër korrupsionit prioritet madhor

Kreu i Prokurorisë së Përgjithshme Adriatik Llalla ka zhvilluar një takim me shefin e zyrës evropiane kundër mashtrimit (OLAF), Giovanni...

Close