|E martë, Korrik 25, 2017

Dylgjeri i lë porosi Kokëdhimës – O jepja vetes ose ndizja Ramës! 

Ish këshillari i Fatos Nanos, Ylli Dylgjeri ka postuar një status pas incidentet në mbledhjen e kryesisë së PS-së ku me urdhër të Edi Ramës, ish deputeti Koço Kokëdhima u la jashtë dyerve. Dylgjeri e fton Kokëdhimën që të rrokë armët e t’ia nisë sulmit se përndryshe sipas tij ai rrezikon të harrohet. Kuptohet, Dylgjeri nënkupton armët politike në këtë rast…, besojmë!…

Statusi i Ylli i Dylgjerit

I dashur Koço,
mësova sot se nuk të kanë ftuar në mbledhje në Kryesinë e PS-së. E si të mos mjaftonte kjo, të kanë hequr edhe liçencën e Radios +2.
Pas këtyre bëmave, s’më mbetet tjeter vetem të jap nje këshillë miku: merr një nga këto armë që i mban në mur, dhe ndizja O vetes… O armikut!
Do përjetsohesh, ndryshe u harrove.
Miku yt Dylgjeri

alb365/kohajone

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ambasada italiane në Tiranë: Punë të mbarë President Ilir Meta https://t.co/27y7WmgWjv https://t.co/xN7eeqHf5t
11,309 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja data zyrtare e lançimit të Samsung S7

Samsung ka paralajmëruar ngjarjen “Unpacked” për 21 shkurt,ku kompania prezanton modelin e shumëpritur S7 të Galaxy. 21 shkurti do të...

Close