|E shtunë, Maj 27, 2017

Dylgjeri i lë porosi Kokëdhimës – O jepja vetes ose ndizja Ramës! 

Ish këshillari i Fatos Nanos, Ylli Dylgjeri ka postuar një status pas incidentet në mbledhjen e kryesisë së PS-së ku me urdhër të Edi Ramës, ish deputeti Koço Kokëdhima u la jashtë dyerve. Dylgjeri e fton Kokëdhimën që të rrokë armët e t’ia nisë sulmit se përndryshe sipas tij ai rrezikon të harrohet. Kuptohet, Dylgjeri nënkupton armët politike në këtë rast…, besojmë!…

Statusi i Ylli i Dylgjerit

I dashur Koço,
mësova sot se nuk të kanë ftuar në mbledhje në Kryesinë e PS-së. E si të mos mjaftonte kjo, të kanë hequr edhe liçencën e Radios +2.
Pas këtyre bëmave, s’më mbetet tjeter vetem të jap nje këshillë miku: merr një nga këto armë që i mban në mur, dhe ndizja O vetes… O armikut!
Do përjetsohesh, ndryshe u harrove.
Miku yt Dylgjeri

alb365/kohajone

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: A është kjo makina 100 mijë euro e Leka Zogut të II? https://t.co/6XCcRijh3X https://t.co/unfUAVRQhB
11,292 people follow ALB365
Twitter Pic gurutran Twitter Pic judyrobi Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Linda Rama: Mos vrasësit janë spektatorë?

Bashkëshortja e kryeministrit, Edi Rama duke folur për një nga librat e dalë së fundmi në treg, atë të gazetares...

Close