|E diel, Nëntor 19, 2017

E dashura e lojtarit të Romës po çmend Instagramit (foto e video) 

Sofia Milo, e dashura e ish lojtarit të Romës e Interit, Adem Ljajic, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar një video dhe disa foto vetëm me të brendshme, duke treguar format e saj trupore. Ajo vazhdimisht shpërblen ndjekësit e saj në Instagram me foto të nxehta.

Ljajic, që tani aktivizohet për Torinon, duke të jetë lojtari më me fat në botë. /Express/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga shqiptarit, kish ngritur fabirkë kanabisi (fotot)

Britani - Një shqiptar u arrestua nga policia britanike pasi kishte ndërtuar një fabrikë kanabisi brenda një lokali. Mediat britanike raportojnë...

Close