|E shtunë, Prill 21, 2018

E dashura e lojtarit të Romës po çmend Instagramit (foto e video) 

Sofia Milo, e dashura e ish lojtarit të Romës e Interit, Adem Ljajic, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar një video dhe disa foto vetëm me të brendshme, duke treguar format e saj trupore. Ajo vazhdimisht shpërblen ndjekësit e saj në Instagram me foto të nxehta.

Ljajic, që tani aktivizohet për Torinon, duke të jetë lojtari më me fat në botë. /Express/

Add a Comment

Close
Read more:
Gruevski në SHBA, eurodeputetët në Shkup

Maqedoni - Kryeministri maqedonas Nikolla...

Close