|E mërkurë, Tetor 18, 2017

E dashura i çon “të fala” DiCaprios . 

2_3903Pas lajmit se Leonardo DiCaprio është larguar nga një festë me plotë 20 modele, e dashura e tij Toni Garn, i ka dërguar atij një selam, duke pozuar nudo për një intervistë në revistën “GQ”.

Ajo sikur ka dashur ti tregoj Leonardos se qfarë po humbet, derisa po shoqërohet me modele të tjera.

Garn i ka ikur përgjigjes për veprimin e Leonardos, mirëpo ka thënë se modelimi është gjëja më e rëndësishme në jetën e saj, dhe se do i përkushtohet komplet kësaj pune.

Garn gjithashtu ka deklaruar se kur të bëhët një familjare ajo do i përkushtohet komplet familjes, andaj këtë kohë sa është e lirë do e shfrytëzoj për të jetuar ashtu si do.

Garn njihet si një femër që do shumë fëmijë.

“Mendoj të kem katër fëmijë” ka deklaruar ajo

1_7591

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet: https://t.co/wahnaIexKS
10,432 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama, De Biasi e lojtarët e kombtares: Të gjithë sëbashku për ëndrrën kuq-e-zi

Kryeministri Edi Rama në faqen e tij zyrtare të FB-së ka publikuar një video ku është sëbashku me trajnerin e...

Close