|E hënë, Korrik 24, 2017

E “nxehta” kryetrafikantja e droges. 

image     Meksike – Sexy, zeshkane, gruaja ne foto me grim të ekzagjeruar i referohet një modeleje, aktore apo tilepersona. Paraqitjet e saje mund të jetë mashtruese, megjithatë, Klaoudatos Ochoa Felix është sipas llojin meksikan udhëheqëse e re i një prej karteleve më famëkeq të drogës në vend.

Në 27 vjet të shkurtër, Klaoudatos duket të jetë e re “mbretëresha” e kartelit «Los Antrax» ne furnizimin e heroinës ne USA. Sipas njoftimeve, gruaja e re arriti shefin e ish-qarkut dhe partner Aretsiga Gkampoa pas arrestimit të tij në Holandë për trafikun e drogës.

Gkampoa, shkruan gazeta spanjolle El Pais, pas arrestimit te tij dorëzoi mbretërine e mbretërimit të tij … tek e dashura e tij, e cila është nëna e tre fëmijëve nga një tjetër partner. Versioni Italian i Huffington Post i kushton portret të gjerë: “ku i dyshuar është shefi i ri i” Los Antrax “dhe e quajti Klaoudatos Ochoa Flix. Në emër të Twitter @ ClaUdiaaFelixx, krenohet duke e bërë jetë luksoze me ekzagjerime “.

image (1)   Në të vërtetë, ‘ndrikull’ Mexicans jo vetëm srri fshehur, por publikon foto provokuese në Twitter dhe Instagram duke u paraqitur me armë. Këto, kur nuk është tërhequr selfie me swimwear sexy dhe të brendshme femrash. Përndryshe, bio të shkurtër në Twitter e përshkruan veten si një nënë e dashur të tre e cila jeton në qytetin Souliakan në shtetin e Sinaloas. Ka kartelet aktivë dhe më të rrezikshme të drogës në Meksikë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dyndje kosovarësh për pushime në Malin e Zi

Drejtori i Lidhjes Turistike të Kosovës, Shkelzen Rizaj, ka thënë se se deri tani në Ulqin kanë shkuar për pushime...

Close