|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Edhe pse i plagosur, Noizy hakmerret ndaj Babastars (video) 

Pas plagosjes me armë zjarri nga anëtarët e Babastars, Noizy ka mbajtur fjalën duke mbajtur koncertin e paralajmëruar në Ferizaj, edhe pse atë në Mitrovicë jo, për shkak të procedurave në polici, njofton Klan Kosova.

Koncerti ishte i stërmbushur me fansa të reperit nga Shqipëria.
Në një video që e ka siguruar klankosova.tv, Noizy edhe pas plagosjes dëgjohet duke kënduar këngën “Jena Mbretër”, këngë kjo e cila ishte bërë disa vite më parë kundër anëtarëve të Babastars.

Pjesën  F*** Babarecords, Noizy e rikthen mbi katër herë, kështu duke marrë mbështetje edhe nga publiku, njofton Klan Kosova.

Reperit i është hequr një plumb nga trupi në klinikën e Ortopedisë, por në skenë Noizy dukej shumë energjik.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Infeksion urinar ? Ja zgjidhja.

Infeksionet e rrugës urinare shpesh janë dhe shqetësime që vijnë si pasojë e ekzistencës së bakterit “E-Coli”. Shpesh herë ne për këtë marrim medikamente të ndryshme dhe harrojmë se ka...

Close