|E hënë, Korrik 24, 2017

Ekzekutohet me 6 plumba shqiptari ne hyrje te pallatit. 

f1_01-agterr1383338789Greqi – Një i ri shqiptar mbeti i vrarë sot pasi u qëllua me gjashtë plumba në një atentat të mirëorganizuar në Athinë, kanë pohuar mediat greke. Viktima është një 38 vjeçar shtetas shqiptar. Ai u qëllua në rrugën “Leontiu” në Neo Kosmo të kryeqytetit grek.

Vrasësit kishin ngritur një kurth duke e qëlluar 38 vjeçarin në momentin që hynte në pallatin ku banonte. Viktima mori plagë fatale në kokë dhe në trup nga plumba të një arme pistoletë 9mm.

Policia thotë se 38 vjeçari, të cilit nuk ia konfirmoi identitetin, ishte i njohur në dosjet penale për precedentë të ndryshëm.

Dyshohet se kemi të bëjmë me një ekzekutim tipik mafioz për larje hesapesh mes shqiptarësh, kanë pohuar mediat greke.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Europë – Rusi, një hap më afër

Nga njëra anë kemi tensionin ftohtë luftë që promovon NATO instalimi i sistemit të "mbrojtjes nga raketat" në Rumani dhe...

Close