|E enjte, Mars 30, 2017

Elhaida Dani me bikini 

Ndonëse i mungon prej dosa kohësh muzikës duket se këngëtarja shkodrane Elhaida Dani është duke kaluar disa ditë mjaft relaksuese.

jo ka publikuar në profilin e saj në Instagram foto të ndryshme ku tregon se është duke u argëtuar, Tek foto e fundit e shohim me bikini ndërkohë që ekspozon edhe linjat e saj.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Fieraku i Sanraemos, Ermal Metaj 7 vjet i fejuar, asnjë media se dinte https://t.co/eLja9sS4QH via @wwwalb365com
3,875 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Tahiri letër “Corriere TV” dhe “Daily Mirror”: Pasqyroni të pavërteta

Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri u ka dërguar letër 2 redaksive të lajmeve, Corriere TV në Itali dhe...

Close