|E martë, Qershor 27, 2017

Eliza Dushku, a do të veshi fustanin e bardhë? 

Aktorja me origjinë shqiptare Eliza Dushku ka publikuar një foto në profilin e saj ne Instagram së bashku me parterin e saj.

Krahas faktit që është hera e parë që publikon foto me të, aktorja ka bërë të ditur se së shpejti do të lidhet në martesë dhe ceremonia do të ndodhë pikërisht në Boston. Pas kësaj foto kanë nisur urimet për aktoren e njohur. Nuk dihet nëse kjo është një shaka e saj apo e vërtetë, por në këtë foto duket mjaft e lumtur./Gazeta Express/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“Mjerim” mediatik ne darkën e Ramës

Tiranë - Gazetari Lutfi Dervishit ka zgjedhuar ironine për të çelur takimin i fundvitit që kryeministri Edi Rama organizoi me...

Close