|E hënë, Qershor 26, 2017

Elsa Lila “shoqe” shume e ngushte me cigaren. 

189662    Këngëtarja Elsa Lila tymos cigare. Nuk e dinit? Mjafton të shikoni disa fotografi të publikuara nga këshilltari i kryeministrit për diplomacinë kulturore, Fate Velaj, ku Elsa Lila nuk e ndan cigaren nga dora.

Këngëtarja dhe këshilltari Velaj kanë konsumuar një kafe së bashku dhe kanë realizuar edhe disa fotografi për t’i patur si kujtim. Ajo që bie në sy është fakti që Elsa në çdo foto është e mbuluar nga tymi i duhanit.

Bashkë me fotot, në rrjetin social “Facebook” Fate Velaj shkruan: “Sot, më 3 qershor 2014 piva një kafe artistiko-muzikore me një mike, me një yll shqiptar, me Elsa Lila. Kishim kohë që e dëshironim të uleshim e të bisedonim për artin, kulturën, muzikën e…Nuk u takuam dot në Romë…U mundësuam sot dhe, biseduam shumë e shumë për ide e projekte, për prezantime e përfaqësime ku Elsa, ashtu impulsive, plot dinamik e “diesel” fliste për dëshirat, idetë saj, të cilat ishin dhe të miat e që, së shpejti do jenë tonat”.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Manjani: Biznesi i kanabisit financoi ruajtjen e rezultatit të PS-së të 2013 https://t.co/iBI17c9J77 https://t.co/iAk881Y48y
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Zbulohet numri i saktë i shqiptarëve në botë

Pavarësisht regjistrimeve zyrtare të popullsisë që bëhen në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, asnjëherë nuk dihet sa shqiptarë ka në botë...

Close