|E mërkurë, Shkurt 21, 2018

Elvana Gjata pozon topless 

Më seksi se kurrë këngëtarja shqiptare Elvana Gjata ka realizuar një set fotografik topless.

Elvana është fotografuar nga fotografi i njohur amerikan David Paul Larson. Në profilin e tij në Instagram gjendet fotoja e këngëtares topless me një tabelë të vogël ku shkruhet: “U fotografova nga David Paul Larson”. Aktualisht Elvana ndodhet me motrën e saj me të cilën ka festuar ditëlindjen si dhe ka publikuar foto nga qyteti I dashurisë Parisi.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Goxhaj – Ramës: Më dhunove me policë, por i filmova me celularin që futa në mbathje .

Tiranë - Avokati Altin Goxhaj...

Close