|E diel, Qershor 25, 2017

Elvana Gjata topless në plazh. 

125553   Kgetarja Elvana Gjata eshte e preferuar jo vetem per zerin e saje melodioz, per kenget e saje te bukura por edhe per format e bukura trupore qe ajo ka.
Ajo eshte treguar e rezervuar per jeten e saje private, por ja qe kete here i ka lene pas ato.Ajo eshte ndodhur ne plazh kur eshte fotografuar pa recipeta.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Nga Jugu në Veri shkoni të votoni https://t.co/8YlKsInYNJ https://t.co/YG8jGHwAxV
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Liljana, nëna e dy fëmijëve autikë që ka lidhur jetën me ta (fotot)

  Fier - Cifti Hysen dhe Liljana Pasha jetojnë në lagjen “Apolonia” në Fier . Ata kaën dy fëmijë autikë,...

Close