|E diel, Tetor 22, 2017

Elvana Gjata veshur me ‘Lejla’ (fotot) 

Pak ditë më parë ajo publikoi në Instagramin e saj foto nga seti i ri fotografik, me përshkrimin “Lejla”.

Ashtu siç dhe Elvana Gjata na bëri të mendojmë, bëhet fjalë për një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja bukuroshe ka publikuar edhe ditën e sotme disa foto të reja.Në njërën prej tyre shkruan:”Lejla si fuqi,pasion,ambicie,fisnikeri”

34635474232413424235

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Llalla nga Fieri : “ Cështja Doshi I takon prokurorisë së krimeve të rënda”.

Fier - Kryeprokurori Adriatk Llalla ka qënë paraditen e sotme tek vartësit e tij në Fier për një takim pune....

Close