|Saturday, October 22, 2016
  • NA NDIQ NË

Elvana Gjata veshur me ‘Lejla’ (fotot) 

14316954_10154355632741007_2712758804870796315_n

Pak ditë më parë ajo publikoi në Instagramin e saj foto nga seti i ri fotografik, me përshkrimin “Lejla”.

Ashtu siç dhe Elvana Gjata na bëri të mendojmë, bëhet fjalë për një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja bukuroshe ka publikuar edhe ditën e sotme disa foto të reja.Në njërën prej tyre shkruan:”Lejla si fuqi,pasion,ambicie,fisnikeri”

34635474232413424235

Add a Comment

%d bloggers like this: