|E shtunë, Janar 20, 2018

Emily Ratajkowski nuk ndalet, pozon nudo 

Nuk di të ndalet

Emily Ratajkowski e ka të vështirë të vishet dhe për këtë ajo ka postuar në instagram video shumë seksi.

Ajo është e njohur edhe si një fanse e muzikës elektronike.

Bukuroshja ka vendosur edhe një palë syze të mençura derisa ka treguar asetet e saj superseksi. /GazetaExpress/

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Unë besoj vetëm tek kënga!

Nga: LEFTER ÇIPA - Une kam...

Close