|E shtunë, Shtator 23, 2017

Emily Ratajkowski shfaqet supersexi (fotot) 

Modelja seksi Emily Ratajkowski ka realizuar një set të ri është fotografik.

Ratajkowski ka realizuar setin e saj të fundit, nga Italia, me imazhe të nxehta për revistën e njohur “GQ”.

26 vjeçarja është shfaqur mjaft seksi dhe provokuese.

Ajo ka nxjerrë në pah linjat e sja perfekte trupore.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Binjakëzohet bashkia Fier me atë të Janinës .

Fier - Bashkia Fier lidhi sot marreveshjen e bashkepunimit me bashkine e Janines. Te dy kryetaret e bashkive respektive, Z....

Close