|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Emrat e Ramës dhe Shalsit në kontenierët e mbeturinave 

Në koshat që ndodhen pranë Parlamentit protestuesit kanë shkruar emrat e kryeministrit Rama dhe të kryetarit të Komisionit për Vepritarinë Parlamentare, Eduard Shalsi, në shenjë protestë kundër importit të mbetjeve.

Shoqëria Civile dhe qytetarë të shumtë po protestojnë prej mëngjesit të sotëm përpara Parlamentit për të kundërshtuar ligjin për importin e mbetjeve.

ediedii

 

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohet hajduti, merret një femër në mbrojtje

Fier - Specialistët për krimet në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin Mehmet Balla, 50 vjeç, banues në fshatin Pojan, Fier. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi më...

Close