|E hënë, Dhjetor 11, 2017

Eni Koçi ka filluar të pozoj me këmbët lart 

Kengetarja Eni Koçi ka postuar ne llogarine e saj ne twitter nje fotografi me kembet lart dhe me duar ka bere zemren. Se per ke e ka bere zemren dhe se kujt ja dedikon Eni e di kete gje. Ne i themi lujdes me kembet Eni

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pacolli: I pranojmë serbët në Kosovë, por pasi të jen ndëshkuar kriminelët

Pacolli ka thënë se shqiptarët janë të...

Close