|E premte, Qershor 23, 2017

Eraldo Rexho “braktis” Bluetooth-in per WHO . 

    10325369_10202001192094687_4506193175451677380_n Tirane – Eraldo Rexho , ideatori dhe kryesori I sublementit “Bloo Tooth” që del c’do të shtune së bashku me Gazetën Shqiptare , tashmë do të largohet duke lënë këtë sublement në duar të sigurta për të vijuar më tej.
Por pse largohet dhe ku shkon?!
Këtë enigmë e tregon vet djali I talentuar Rexho kur pohon për alb365.com se : “ Së shpejti do të dal në treg një revistë e re , mujore. Ajo do të titullohet “WHO”. Shumë shpejtë do të jetë në 10378274_10201985034810765_2367910722003760764_nduart e lexuesve, ka thënë Rexho.
Gjithësesi “Djali I njohur I BlueTooth-it “ po merr hapa të guximshëm në tregun e medias. I urojmë atij dhe revistës që ai do të nxjerr në treg punë të mbarë e suksese.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
30 agjenci turistike , tur në Shqipëri.

      Tirane - Vendi ynë do të vizitohet nga një grup prej 30 agjencish turistike të huaja dhe...

Close