|E enjte, Qershor 22, 2017

Eranda Libohova nis plazhin. 

erandaDurres – Ndërsa ditët e fundit i nxehti ka qenë i ndjeshëm, kanë qenë të shumtë personat që kanë çelur sezonin e plazhit.

Në mesin e tyre, këngëtarja Eranda Libohova ka zgjedhur ujërat e Porto Romanos në Durrës, për të kaluar fundjavën e lënë pas.

“Fundjavë në plazh”, ka shkruar Eranda bashkëngjitur një fotografie ku e veshur me bikini të zeza dhe me një pëlhurë ngjyrë bojëqielli sipër ka treguar linjat e saj.

Më tej ajo ka postuar një tjetër fotografi teksa shëtiste buzë detit qetësisht, duke shijuar rrezet e diellit. Vihet re trupi super në formë i Erandës, i cili pavarësisht kalimit të viteve nuk ka pësuar asnjë ndryshim.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga kushërinjëve për tentativë vrasjeje në palestër

Tre të rinj janë ndaluar pasi akuzohen për  “Vrasje me dashje’ të kryer në bashkëpunim e mbetur në tentative”. Bëhet...

Close