|E premte, Shkurt 23, 2018

Ermal Meta mesazh për gazetarët shqiptarë 

Reagon kantautori dhe fituesi i Sanremos 2018 Ermal Meta enkas per gazetaret shqiptare duke e ditur qe me “zgjuaresine” qe kane bejne ”scupa’

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
2 shpërthime në Krujë

Krujë - Një shtyllë e...

Close