|E hënë, Shtator 25, 2017

Ermonela Jaho dhe Saimir Pirgu mahnisin publikun argjentinas 

Ata të dy do të na bëjnë gjithmonë krenarë.

Ermonela Jaho dhe Saimir Pirgu po vazhdojnë turneun nëpër botë dhe mesi i shtatorit i ka gjetur në Argjentinë.

Artistët po japin shfaqje për publikun atje. “La Traviata” e Verdit është vepra që po luajnë në një mënyrë të jashtëzakonshme.

Më e veçanta është se të dy janë shqiptarë dhe po ndajnë një skenë gjigante në një tjetër kontinent.

Këtë e ka theksuar edhe Ermonela në mesazhet e publikuar në rrjetet sociale.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Operacioni policor “Supriza” vë në pranga bandën e vjedhësve (fotot)

Lushnje - Finalizohet me sukses Operacioni Policor “SURPRIZA”. Zbulohen 19 vjedhje. Goditet grupi kriminal për veprën penale “Vjedhje e kryer në bashkëpunim”. Ndalohen 6...

Close