|E hënë, Maj 22, 2017

Eskorta e Putinit pëson aksident (fotot e video) 

Një nga automjetet e eskortës së Presidentit rus Vladimir Putin është përfshirë në një aksident fatal, duke i shkaktuar vdekjen shoferit të preferuar të kreut të Kremlinit.

Bëhet fjalë për një automjet tip BMW, e cila u përplas në një nga rrugët e Moskës.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë se si një Mercedes u përplas me BMW-në presidenciale.

Mediat ruse shkruajnë se mjeti po drejtohej nga shoferi i preferuar nga Putini dhe se ai u vra në çast.

Presidenti nuk ka qenë në automjet në atë kohë. Ndërsa drejtuesi i mjetit tjetër u dërgua në spital në gjendje kritike për jetën.

37F64E5D00000578-0-image-m-32_1473167333164 37F64E6D00000578-0-image-m-29_1473167282377 37F64E6100000578-0-image-a-33_1473167394837 37F64E6500000578-0-image-m-30_1473167295723

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rrethi çiklistik, policia merr masa https://t.co/yG7jBAk5wZ https://t.co/kvCkHFpulu
11,451 people follow ALB365
Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie Twitter Pic INBUEX Twitter Pic DPtw09
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Tahiri para maturantëve – Nuk ju flas pa letër

Fier - Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro kanë vizituar qytetin antik të Apolonisë. Tahiri...

Close