|E premte, Qershor 23, 2017

Fate Velaj, këshilltari I Ramës paparac për Bashën. ( fotot ) 

fate velaj     Fier – Fate Velaj këshilltari I kryeministrit Rama për kulturës është kthyer në pararac ditën e diel (sot) për të ndjekur nga afër lëvizjet e kreut të opozitës Lulëzim Basha. Velaj ka mbërritur herët në Fier dhe menjëherë ka shkuar në verandën e një lokali fare pranë godinës së kinoteatrit “Bylis” ku po përgatitej që të fotografonte kreun I PD-së Lulëzim Basha I cili do të vinte në Fier për të marrë pjesë në votimin e anëtarësisë së kësaj force politike për kreun e PD-së së Fierit.
Velaj fillimishtë I ka përlqyer pozicioni nga do të bënte fotografi Bashën , por është penguar nga një kamarier I loklait I cili I ka këkruar Fates që të merrte leje. Velaj e ka repektuar kamarierin. Më pas Velaj ka folur me përgjegjësin e loklait dhe në bisedë e sipër ai ( Fatja ) I ka kërkuar çelësin e taracës së pallatit dhjetë katësh që ti bënte foto nga lartë Bashës.
Fate Velaj është ngjitur në taracën e pallatit dhe ka ndenjur për afro 30 minuta derisa Basha ka zbritur nga automjeti dhe është futur në sallën e teatrit “Bylis” ku anëtarësia e PD-së Fier po votonte për zgjhedhjen e kreut të ri të kësaj force politike për Fierin. Më pas ai ëshët larguar.

alb365.com

lul basha ne fier

Slide1

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Të rinjtë e PD-së zbrapsin Ruçin, Veliaj dhe Prençin nga zonat e përmbytura . (video)

Fier - Banoret e fshatit Ferras ne Fier kanë dëbuar ministrin Erion Veliaj dhe Drejtorin e Emergjencave Civile Shemsi Premçi....

Close