|E martë, Qershor 27, 2017

Fëmijët koncert pas suksesit në festivalin e Gjirokastrës 

Sarandë – Ansambli i polifonis dhe valles tradicionale organizuar ne qender te qytetit me nje program artistik. Kenge polifonike dhe valle tradicionale.

Ky koncert u organizua me rastin e paraqitjes ne festevalin e tradites qe u zhvillua ne Gjirokaster dhe mbylljen e procesit mesimor. Qytetaret dhe femijet ndoqen nje cfaqje te bukur artistike organizuar nga drejtuesi i asamblit Sinan Ahmeti.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Tjetër përplasje në KQZ. Përfaqësuesit e opozitës: Regjistrimi i partive është i paligjshëm

Tre anëtarët e minorancës në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve dalin më një deklaratë të përbashkët për shtyp ku shprehen se...

Close