|E mërkurë, Gusht 16, 2017

Fëmijët koncert pas suksesit në festivalin e Gjirokastrës 

Sarandë – Ansambli i polifonis dhe valles tradicionale organizuar ne qender te qytetit me nje program artistik. Kenge polifonike dhe valle tradicionale.

Ky koncert u organizua me rastin e paraqitjes ne festevalin e tradites qe u zhvillua ne Gjirokaster dhe mbylljen e procesit mesimor. Qytetaret dhe femijet ndoqen nje cfaqje te bukur artistike organizuar nga drejtuesi i asamblit Sinan Ahmeti.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Joleza – ‘Kampionati i debatit’ mes të rinjëve, vetëm sot

Tiranë -   Të rinjtë  në Tiranë kanë hapur Kampionatin e debatit 'Shqipëria e së ardhmes'. Lajmi është bërë publik...

Close