|E shtunë, Korrik 22, 2017

Femra me mjekrrën më të gjat në botë (fotot) 

Harnaam Kaur, e cila është vetëm 24-vjeçare, është bërë femra më e re në botë që ka mjekër të plotë, si dhe me mjekrën më të gjatë në botë, sipas Rekordeve Botërore të Genisit.

Kaur, e cila është modele dhe aktiviste për positivitet të trupit, vjen nga Slough, Berkshire të Anglisë, përcjell Express.

ajo e ka përshkruar mjekrën e vet si pjesë e kërkimit të saj për t’i tejkaluar vitet e ngacmimit për t’u përballur me dukjen e vet.

Ajo vuan nga sindromi policistik i vezoreve.

alb365/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Putin po ërkon një tjetër mandat https://t.co/pcTDX9klDc https://t.co/6mlQM4BPOt
11,312 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Tahiri në USA , takim për luftën kundër terrorizmit .

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri niset sot për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku do të marrë pjesë në...

Close