|E martë, Janar 24, 2017

Femra me mjekrrën më të gjat në botë (fotot) 

Harnaam Kaur, e cila është vetëm 24-vjeçare, është bërë femra më e re në botë që ka mjekër të plotë, si dhe me mjekrën më të gjatë në botë, sipas Rekordeve Botërore të Genisit.

Kaur, e cila është modele dhe aktiviste për positivitet të trupit, vjen nga Slough, Berkshire të Anglisë, përcjell Express.

ajo e ka përshkruar mjekrën e vet si pjesë e kërkimit të saj për t’i tejkaluar vitet e ngacmimit për t’u përballur me dukjen e vet.

Ajo vuan nga sindromi policistik i vezoreve.

alb365/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arrestoi 2 shtetas https://t.co/xGOyMYV2m4 https://t.co/NOTO8ZuI1p
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Alibeaj: Komisioni i Venecias mbështet 70% të vërejtjeve tona

Tiranë - Enkelejd Alibeaj, kreu i grupit të ekspertëve të PD për reformën në drejtësi tha në një intervistë për Ditë e Re në Ora News se Komisioni i Venecias...

Close