|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Fierakët pjesëmarrës në Kampionatin Kombëtar të Bodybulding 

Ne daten 30 shtator, ora 19:00, ne Tirane zhvillohet Kampionati Kombetar i Bodybulding dhe Fitnesit. Palestra Beauty & the Beast ,Fier merr pjese per te katertin vit rresht dhe perfaqesohet me Niki Shahaj, Fabio Dhima dhe Rigels Koco.

Ja kush janë tre perfaqesuesit e palestres Beauty & the Beast, Fier

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Bashkia dhe Albpetrol korigjojnë defektin (fotot e video)

Fier - Alb365 disa ditë më parë publikoi një ankesë të banorëve të Zharrzës ku mbetje urbane , plehra ishin...

Close