|E premte, Dhjetor 15, 2017

“Flatrat e Dijes ” debat publik . 

1378332_169180976614381_134918409_nTë hënën, më 26.1.2015, ora 15 00, në shkollë, organizojmë një debat pedagogjik, me prindërit e klasave të nënta me temë:
Bashkëpunimi shkollë–familje, çelësi i formimit shkencore dhe qytetar të fëmijëve.
Ju lutem vlerësojeni këtë takim.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Blushi sfidon Ramën për kreun e PS : Unë e drejtoj më mirë

Tiranë - Nuk ka më asnjë dyshim....

Close