|E martë, Shtator 19, 2017

Flori Dardha “çfrehet” për “rivalët” e saj nëmediat e tjera. 

Aktualisht në televizionet shqiptare kemi tre programe investigative.

Fiks Fare” në Top Channel programi i parë i këtij lloji në Shqipëri, i cili moderohet nga Devis Muka dhe Dorian Ramaliu, “Stop” në Klan me dy moderatorët, Sajmir Kodra dhe Gentian Zenelaj si dhe “Boom” që ka si prezantuese dy vajza, Fiori Dardhën dhe Rozana Radin. Por çfarë mendimi ka Fiori për kolegët e saj?!

“Devi dhe Dori janë dy aktorë të rinj shumë të talentuar. Me drejtimin e Fiks Fare u ka ardhur një shans i paparë. Sezoni i parë nuk duhet marrë shumë për bazë, sepse ai është një lloj testi për të gjithë.

Përsa i përket Sajmirit ai është një figurë e konsoliduar tashmë, por tek ai që doja të ndalesha është Genti për të cilin gëzojë një respekt të jashtëzakonshëm. I shkon shumë ky format pasi ka një humor të jashtëzakonshëm. Për mua është një nga personazhet më interesant në ekranet shqiptare”,-ka thënë Fiori Dardha për kolegët e saj në programin “Mos i fol shoferit”.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
1000 persona nga Fieri per protesten e PD-se ne Tirane.

Fier - Rrethë 1 000 persona është numuri që kanë udhëtuar drejt Tiranës për të marë pjesë në protestën e...

Close