|E premte, Korrik 21, 2017

Flori Dardha “çfrehet” për “rivalët” e saj nëmediat e tjera. 

Aktualisht në televizionet shqiptare kemi tre programe investigative.

Fiks Fare” në Top Channel programi i parë i këtij lloji në Shqipëri, i cili moderohet nga Devis Muka dhe Dorian Ramaliu, “Stop” në Klan me dy moderatorët, Sajmir Kodra dhe Gentian Zenelaj si dhe “Boom” që ka si prezantuese dy vajza, Fiori Dardhën dhe Rozana Radin. Por çfarë mendimi ka Fiori për kolegët e saj?!

“Devi dhe Dori janë dy aktorë të rinj shumë të talentuar. Me drejtimin e Fiks Fare u ka ardhur një shans i paparë. Sezoni i parë nuk duhet marrë shumë për bazë, sepse ai është një lloj testi për të gjithë.

Përsa i përket Sajmirit ai është një figurë e konsoliduar tashmë, por tek ai që doja të ndalesha është Genti për të cilin gëzojë një respekt të jashtëzakonshëm. I shkon shumë ky format pasi ka një humor të jashtëzakonshëm. Për mua është një nga personazhet më interesant në ekranet shqiptare”,-ka thënë Fiori Dardha për kolegët e saj në programin “Mos i fol shoferit”.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja trendi i ri për vetullat (fotot) https://t.co/ViuOUoldOc https://t.co/JDJ9HTD6lY
11,309 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Polici në Florida gjuan me grushta gruan e prangosur, kolegët spektatorë

USA - Një oficer policie është arrestuar me akuzën e ushtrimit të dhunës dhe është shkarkuar menjëherë nga detyra, pasi...

Close