|E enjte, Qershor 22, 2017

Flori dhe hiti i veres,”Ta boja me drita” . 

3df8ad0a7d07179085a4c2b3c78bfbf0     Flori ka nxjerrë nga ‘makineria e hiteve’ boom-in e radhës, që është publikuar në “My Music” me një videoklip tepër interesant. Një vajzë e bukur dhe Flori, që si një ‘hajdut zemrash’ i vihet nga pas derisa e bën për vete… Pastaj? Pastaj e humb sërish.

Fundi i klipit sjell një skenë shumë komike; vajzën bukuroshe, që i drejtohet Florit dhe që papritur e përplas një automjet. Kënga pritet të shndërrohet në një hit veror. Por ky nuk do të jetë projekti i vetëm i Florit dhe “Threedots”. Të tjera këngë, shumë të arrira do të lançohen gjatë stinës së nxehtë për të gjithë artdashësit.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Plotësohet dëshira e vëllezërve Bica për një karrocë elektrike.

Fier - Është plotësuar më në fund dëshira e dy vëllezërve Bica për të pasur nga një karrocë elektrike. Kjo...

Close