|E premte, Janar 19, 2018

‘Forca e ligjit’ 4 dosje për 4 drejtues institucionesh në Fier 

Fier – ‘Forca e ligjit’ ka ‘kopsitur’ më së miri katër dosje për katër persona në qarkun Fier duke i dërguar ato përtej oqeanit, në Amerikë,

Burime të kualifikuara informacioni pohojnë se prej ditësh kanë mbërritur  nga përtej Oqeanit për të na informuar si vepron ‘Forca e ligjit’.

Janë katër drejtues institucionesh të rëndësishme dy në Lushnje dhe dy në Fier të cilët e kanë dosjen të “kopsitur” prej disa muajsh në departamentin e shtetit Amerikan. Furnizuesh për departamentin amerikan, thotë burimi i mirëinformuar, ështe ambasada amerikane në Tiranë. Është ky kooperim bashkëpunimi që ka mbushur dosjen e pushtetarëve aktual me probleme me ligjin ndaj të cilëve pritet të bjerë “sëpata” e drejtësise…

Ka dhe pushtetarë të djeshëm në pushtet, citon burimi i specializuar prej Amerikës së largët, por afër me aspiratat e popullit shqiptarë për një shoqëri më të drejtë dhe demokratike…

alb365/lajmshqip

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja arrestimet në 24 orët e fundit të policisë Fier

Fier - Policia e Fierit kap...

Close