|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Foto lajm. Bashkia bëhet pishman për pemën e vitit të ri. (fotot) 

10407146_1524811831110293_4126533435836687341_nFier – Bashkia Fier këtë vit ndryshe nga vitet më parë vendosi si simbol një pemë të improvizuar në qëndër të qytetit, një pemë që dukej si e ndërtuar me tela me gjëmba e cila pas fotove të publikuara në disa rrjete sociale në shumë komente mori kritika.

Kjo pemë e improvisuar si pemë e ndërtuar me tela me gjëmba, siç u shprehën komentuesit u hoq paraditen e sotme. Nuk dihet nëse do të ketë një pemë tjetër për Krishtëlindje dhe vitine  ri apo jo. Gjithësesi urojmë që të ketë një pemë dhe më të bukur se ato që janë vendosur për vitin e ri në vitet e kaluara.

10407146_1524811831110293_4126533435836687341_n 10806378_1525391867718956_8740019670598317029_n 1378349_1526066497651493_4766044115134427602_nalb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kosovë – Shqipëri, mbledhja e dy qeverive në Mars .

Qeveritë e Shqipërisë dhe Kosovës...

Close