|E shtunë, Tetor 21, 2017

Foto lajm – Fëmija në foto me Ramën tregon gishtin e mesit (foto) 

Fier – Kryeministri Edi Rama ka qënë për vizitë në Patos mesditën e sotme. Teksa ka vizituar  disa institucione dhe ka inspektuar punime në këtë qytet ka bërë edhe fotografi me mësuesit e shkollës së mesme

Teksa ka bërë foto , aty mes tyre ak qënë një fëmi rrethë të 15 tave i cili ka ngritur duart lart e ka treguar gishtin  e mesit. Sea çfarë ka dashur që të tregojë e të thotë ai, këtë gjë vetëm ai mund ta shpjegojë

wqewqe

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Skafi godet për vdekje 17 vjeçaren ruse në Ksamil

Sarandë - Një turiste nga Rusia17-vjeçare është mbytur në ishujt e Ksamilit në Sarandë mesditën e sotme. Policia ende nuk...

Close