|E premte, Korrik 28, 2017

Foto lajm – Kosha plerash me emrat e Gjermenit dhe Braçes (fotot) 

Lushnje – Fenomeni i shkruajtjes së koshave të plehrave ka mbrritur edhe në qytetin myzeqar të Lushnjes.

Disa kosha në vende publik janë shkruajtur me ngjyrë blu E Gjermeni dhe E Braçe për dy deputetët e PS së ketij qyteti Eglantina Gjermeni dhe Erjon Braçe.

Ja dhe fotot

14440709_1794046624173414_7695214421192325134_n-1 14440709_1794046624173414_7695214421192325134_n 14519718_1794046730840070_4082323252180227305_n

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama-drejtorëve të Hipotekave: Jepni dorëheqjen, keni një mal me akuza https://t.co/U9Umn4jVk4 https://t.co/nWjE6aKWSS
11,299 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Apple – 40 vjet në 40 sekonda (video)

Revolucionalizoi botën e kompjuterave, ndryshoi mënyrën se si dëgjojmë muzikë, përdorim telefonin apo lexojmë lajmet, krijoi tendencë me moton “Think...

Close