|E shtunë, Janar 20, 2018

Foto-Lajm/ Lirohen hapsirat publike 

Fier – Bashkia Patos vijon të lirojë hapsirat publike për t’ua kthyer qytetarëve.
Zyra e shtypit e kësaj bashkie pohone së – Është ndërhyrë për ti rehabilituar e sistemuar, duke i kthyer në hapësira tërësisht të dedikuara dhe në funksion për qytetarët.

alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja efektet e qepës kuqe

Qepa e kuqe është një...

Close