|E hënë, Shkurt 20, 2017

Foto lajm/ Plehrat ‘mbysin’ familje e biznese në ish azotik (fotot) 

Fier – Plehrat e hedhur nga biznese e familjarë në ish azotik nuk hiqen nga ndërmarja e pastrimit  në bashkinë Fier. Lajmi denancohet nga banorë të zonës të cilët sollën në redaksinë e alb365.com fotot  e mëposhtme.

Ata pohojnë se vendi që hidhen plehrat nga biznese e familje është i përcaktuar nga bashkia Fier , por ndërmarja e pastrimit nuk u ka çuar kontenier për të hehdur plehrat dhe nuk i heq ato që hidhen. Lagështia nga moti ka bërë që ato të kalbzohen e të lëshojnë aromë mbytëse të keqe por edhe shkak për epidemi të ndryshme.

A do ti heq  ndërmarja e pastrimit? A do ti urdhërojë bashkia ti heq ato? Të presim, do rikthehemi përsëri

Shikoni fotot

15055665_555609527943061_8146029698181518649_n 15094978_555610101276337_1595231956759538354_n 15107368_555609717943042_4844894866348110895_n 15171097_555606654610015_4268214961911616672_n

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja shqiptari në listën e anëtarëve sekret të Iluminatit https://t.co/cl79jwTHkL https://t.co/3sdJPBddcW
505 people follow ALB365
Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic DigitalT Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Justin Bieber 10 mijë dollarë për një natë në vilën Hawaiiane (fotot)

Justin Bieber ka shijuar pushimet këtë javë në Hawaii i rrethuar nga shumë mikesha të tij. Nuk është çudi që...

Close