|E premte, Qershor 23, 2017

Foto lajm/ Plehrat ‘mbysin’ familje e biznese në ish azotik (fotot) 

Fier – Plehrat e hedhur nga biznese e familjarë në ish azotik nuk hiqen nga ndërmarja e pastrimit  në bashkinë Fier. Lajmi denancohet nga banorë të zonës të cilët sollën në redaksinë e alb365.com fotot  e mëposhtme.

Ata pohojnë se vendi që hidhen plehrat nga biznese e familje është i përcaktuar nga bashkia Fier , por ndërmarja e pastrimit nuk u ka çuar kontenier për të hehdur plehrat dhe nuk i heq ato që hidhen. Lagështia nga moti ka bërë që ato të kalbzohen e të lëshojnë aromë mbytëse të keqe por edhe shkak për epidemi të ndryshme.

A do ti heq  ndërmarja e pastrimit? A do ti urdhërojë bashkia ti heq ato? Të presim, do rikthehemi përsëri

Shikoni fotot

15055665_555609527943061_8146029698181518649_n 15094978_555610101276337_1595231956759538354_n 15107368_555609717943042_4844894866348110895_n 15171097_555606654610015_4268214961911616672_n

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga 22 vjeçarit, do trafikonte fieraken në Itali

Vlorë - Policia e Vlorës, parandalon një rast trafikimi të një personi në drejtim të shtetit të Italisë, ndërsa ka...

Close