|E diel, Dhjetor 17, 2017

Foto Lajm/ Shtohet llojshmëria e këpudhave në Parkun Kombëtar të Divjakës 

Lushnje – Kujdesi dhe puna e stafit mirëmbajtës në Parkun Kombëtar të Divjakës ka bërë që edhe kërpudhat të shtojnë llojmshërinë e tyre. Fotot që ju sjellim më poshtë janë postuar në rrjetin social facebook nga punonjës të këtij parku.

 

alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mrekullitë e inxhinjerisë, tuneli 57 km i gjat (foto)

Zvicra do të festojë të mërkurën kompletimin...

Close