|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Fuoristrada përplas patrullën policore, 1 vdes, 2 plagosen 

Tiranë – Një efektiv policie humbi jetën mbrëmjen e sotme në një aksident rrugor në Kamëz.

Ngjarja ka ndodhur përpara gjimnazit “Ibrahim Rugova”. Furgoni i patrullës së policisë vendore është përlasur nga pas nga një mjet tip “Fuoristradë” që po lëvizte me shpejësi të lartë.

Si pasojë e përplasjes së mjeteve ka humbur jetën efektivi E. Haxhiaj rreth 42 vjeç, ndërsa kanë mbetur të plagosur dy kolegët e tij B.Voi dhe N.Hoxha.

Të plagosurit janë transportuar drejt spitalit për ndihmë mjekësore. Policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e automjetit A.K që shkaktoi aksidentin.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe pritet të japë detaje në vijim.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Talenti beratas i Olimpiakosit kërkonë të luaj me Shqipërinë (video)

Mario Vrushaj insiston se dëshira e tij është për të luajtur për Shqipërinë Më herët ishte raportuar se talenti i Olympiakosit, Mario Vrushaj ka zgjedhur të refuzoi Shqipërinë për të...

Close