|E premte, Qershor 23, 2017

Furtuna shkakton dëme në shtylla tensioni, riparohen 

Fier – Prej disa orësh pasditja e sotme është pa energji elektrike në disa lagje të qytetit Fier e zona të tjera. Shkaku i mungesës së energjisë elektrike është furtuna që kaloi e cila rrëzoi disa shtylla të tensionit të ulët gjatë rrugës që të çon për në plazhin Seman por dhe në dy zona të tjera, pohuan për alb365.com burime zyrtare të OSHEE Fier.

Sipas këtyre burimeve mësohet se pasi kan marr informacionin grupet e punës kan shkuar menjëherë në vendet ku kanë ndodhur rrëzimi i shtyllave dhe po punohet për riparimin e defekteve. Sipas kreut të OSHEE Fier mësohet se dihet tashmë që një pjesë e banorëve janë pa energji elektrike por po punohet me intesitet për riparimin e defekteve

Disa lagje në bashkinë Fier janë pa energji elektrike në banesat e tyre që prej orës 17 të pasdites së sotme

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Qeveria shqiptare heq shpenzimet për kthimin e trupit të Erion Toros

Fier - Te gjitha shpenzimet per kthimin ne Shqiperi te trupit te pajete te Erjon Toros, te riut qe humbi...

Close