|E enjte, Qershor 29, 2017

Fustane nuserie te shkurter. 

fustani_i_nuses_724116927  Thjeshtësia shpesh kthehet në sinonim të bukurisë, veçanërisht nëse kjo thjeshtësi pasqyrohet edhe në ditën e martesës. Shtëpitë e ndryshme të modës propozojnë modele të shumta fustanesh, por jo në variantin tradicional të fryrë dhe të gjatë deri në fund të këmbëve, por pak më ndryshe, të stilit francez dhe më modern, fustane nusërore të shkurtër. Bashkëngjitur gjeni disa modele vërtetë të veçanta fustanesh, të cilët vijnë ndërsa sezoni i dasmave ka nisur, duke bërë që të ndryshoni mendim lidhur me fustanin që duhet të vishni në ditën e madhe, për tu ndier vërtetë të veçanta.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Përfundon takimi mes partive pozitë – opozitë

Ka përfunduar pas dy orësh takimi mes partive politike të thirrura në kryesinë e kuvendit nga Agron Duka dhe Fatmir...

Close