|E hënë, Tetor 23, 2017

Fustane nuserie te shkurter. 

fustani_i_nuses_724116927  Thjeshtësia shpesh kthehet në sinonim të bukurisë, veçanërisht nëse kjo thjeshtësi pasqyrohet edhe në ditën e martesës. Shtëpitë e ndryshme të modës propozojnë modele të shumta fustanesh, por jo në variantin tradicional të fryrë dhe të gjatë deri në fund të këmbëve, por pak më ndryshe, të stilit francez dhe më modern, fustane nusërore të shkurtër. Bashkëngjitur gjeni disa modele vërtetë të veçanta fustanesh, të cilët vijnë ndërsa sezoni i dasmave ka nisur, duke bërë që të ndryshoni mendim lidhur me fustanin që duhet të vishni në ditën e madhe, për tu ndier vërtetë të veçanta.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet: KUJDES/ Kopilat po vjedhin lokale e banesa, policia konstaton https://t.co/JP1KBbfvmG via @wwwalb365com
10,375 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Olti Curri mes Olta Gixharit dhe Ilda Bejlerit

Bukuroshet Olta Gixhari dhe Ilda Bejleri gjenden në Drymades këtë fundjavë. Ato kanë postuar në rrjetet sociale një foto në...

Close