|E hënë, Shkurt 27, 2017

Galaxy S7 Edge shpallet më i mirë sesa iPhone 7 

Është një tjetër datë e rëndësishme në botën e teknologjisë pasi që ceremonia për pajisjet më të mira në teknologji, Pocket-Lint Gadget Awards, është duke ndodhur në Londër.

Faqja teknologjike sapo ka kurorëzuar fituesit e produkteve më të mira të 2016 dhe Samsung sërish ka marrë çmimin kryesor.

Gjiganti Korean i teknologjisë ka mundur iPhone 7 pasi që Galaxy S7 Edge ka fituar çmimin për telefonin më të mirë të vitit.

Edhepse Apple nuk fitoi për telefonin më të mirë, kompania ka marrë çmime për iPad Pro, orët Apple Watch Series 2 dhe MacBook.

Fituesit tjerë përfshijnë PlayStation për pajisjen e realitetit virtual ndërkohë që Sony poashtu ka fituar çmime për TV-në më të mirë dhe dëgjueset më të mira.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja kush janë OJF-të e peticionit për Vettingun (Lista) https://t.co/f8xNm8meQn https://t.co/dtcnEN8vxM
512 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic democras Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Skualifikimi – Eneda Tarifa merr valixhet e kthehet nga Eurovisioni

Është mbyllur edhe nata e dytë e Eurovisionit ku u kualifikuan 10 shtetet që do të marrin pjesë në natën...

Close