|E hënë, Janar 23, 2017

Gashi braktis Kombëtaren në 15 minutat e fundit (Foto) 

Shkëlzen Gashi, sulmuesi i Kombëtares, ka braktisur ekipin e Shqipërisë shkaku i lëndimit

Sulmuesi i Colorado Rapids, Shkëlzen Gashi nuk do të jetë pjesë e Kombëtares në ndeshjen ndaj Maqedonas, e cila do të luhet nga ora 14:00, nga minuta e 75-të pasi ishte ndërprerë shkaku i shiut të madh.

“Faleminderit për mesazhet tuaja. Për fat të keq unë jam lënduar dhe për këtë po udhëtoj për Vizita të mëtejshme Mjekësore. Uroj shumë fat shokëve të mi! #Gashi #SG11”, ka shkruar Gashi në Facrbook.

alb365/Express/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: 2.225 vende pune bosh, profesionet dhe si duhet të aplikoni https://t.co/AmQww8cNMU https://t.co/DWnhR9PqV4
500 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ndërron jetë në QSUT një 54-vjeçar, ai ishte i ndaluar nga policia

Tiran; - Ndërron jetë në QSUT një 54-vjeçar lushnjar i ndaluar nga policia sepse kishte vjedhur ullinj 54-vjeçari Fadil Hoxha nga Lushnja vuante nga probleme të zemrës, Ai është vizituar...

Close