|E hënë, Dhjetor 11, 2017

Gazetari Erlado Rexha në krevat me modelen Vildane Zeneli (foto) 

Gazetari Erlado Rexha ka publikuar një foto me modelen Vildane Zeneli, të shtrirë të dy në shtrat.

Por, duket se vëmendja ka shkuar diku tjetër. Mes gazetarit dhe modeles ndodhen disa të brendshme, të cilat bien në sy menjëherë sapo sheh foton.

Sigurisht, është një detaj që s’ka pasur si t’u shpëtojë as personave në foto, të cilët me sa duket e kanë publikuar me dijeni të plotë.

alb365/express

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vritet me armë zjarri 19 vjeçari

Elbasan - Vritet një i ri në...

Close