|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Gazetaria Lala – Artan Hoxhës, shko mer telefonat , ti kan hapur 

Tiranë – Në emisionin ‘Studio e hapur’ e gazetares Eni Vasili, gazetaria Klodiana Lala i ka thënë kolegut te saj, gazetarit investigativ Artan Hoxha se ma kan konfirmuar nga prokuroria se ti kan kqyrur telefonat dhe neser mund të shkosh ti marrësh.

Artan Hoxha i është përgjigjur koleges së vet duke thënë se më bëhet qefi  dhe kan marr info shumë të vlefahme

alb365

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Birra dhe 9 efektet pozitive të sajë.

     Birra është një nga pijet më të përdorura veçanërisht në stinën e nxehtë, por pavarësisht përdorimit, ndoshta mund të mos i dini të gjitha vetitë e saj. Gjithsesi idealja...

Close