|E enjte, Korrik 27, 2017

Gazetaria Lala – Artan Hoxhës, shko mer telefonat , ti kan hapur 

Tiranë – Në emisionin ‘Studio e hapur’ e gazetares Eni Vasili, gazetaria Klodiana Lala i ka thënë kolegut te saj, gazetarit investigativ Artan Hoxha se ma kan konfirmuar nga prokuroria se ti kan kqyrur telefonat dhe neser mund të shkosh ti marrësh.

Artan Hoxha i është përgjigjur koleges së vet duke thënë se më bëhet qefi  dhe kan marr info shumë të vlefahme

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ksamilit të ‘mbarsur’ i plasin ujrat (foto e video) https://t.co/fz40qwG8vP https://t.co/U6TAxehqG0
11,299 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Historia e një vrasësi – Mafiozi shqiptar më i njohur në USA (video)

John Alite ose ndryshe “Johnny Alletto” ka lindur më 30 shtator 1962, ndërsa është një nga kriminelët dhe vrasësit më...

Close