|E shtunë, Shtator 23, 2017

Genta Ismajli foto me pull të kuqe 

Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli dita-ditës po i befason ndjekësit e saj me pamje

Ajo në disa imazhe që kohën e fundit po i ndan me ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale, shihet se ka humbur peshë shumë.

Nëse bëjmë ndonjë krahasim me Gentën e paraqitjeve të më hershme dhe Gentën e tanishme, mund t’i themi Gentë je bërë si manekin.

Sidomos në fotografinë, ku shfaqet vetëm më të brendshme seksi, mund të thuhet me plotë gojën se nëse vazhdon kështu do të nxjerrë në pension modelet.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“Një ditë si Sofia”, ose urgjenca e shoqërisë shqiptare për “open mind”.

     Fatmirësisht tashmë është fakt se në këto dy dekadat e fundit kontributi i shkrimtareve dhe publicisteve femra sa vjen...

Close