|E shtunë, Shtator 23, 2017

Genta Ismajli nxjerr cicat (foto e video) 

Këngëtarja Genta Ismajli ishte sonte protagonist në emisionin Prive në një tjetër dimension, të transmetuar për herë të parë.
Duke pasur gjithë kohën në dispozicion për të folur vetë. Genta ndau me ndjekësit përditshmërinë e saj dhe mënyrën se si operon në çdo detaj.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Janet Jackson: ‘ U bëra myslimane, kam gjetur paqe’

Para disa ditësh, fotot e Janet Jackson bënë xhiron e botës. Këngëtarja e njohur për stilin e saj të shfrenuar...

Close