|E shtunë, Janar 20, 2018

Gentian Zenelaj sfidon dimrin (video) 

Nëse mendoni se jemi në dimër dhe askush nuk do të donte të provonte temperaturat e ulëta duke u larë në det…gaboheni

Ka dhe nga ata guximtarët që pasionin e zhytjes në ujë pse jo dhe të peshkimit në këto muaj të ftohtë e praktikojnë edhe në dimër.

I fundit që e ka bërë këtë ‘çmenduri” është pikërisht aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj.

Genti njihet për pasionin e zhytjes në ujërat e jugut të Shqipërisë, dhe jo vetëm.

Dje Genti na ka treguar se nuk është kaq ftohtë, duke sfiduar të gjithë me zhytje në det.

Për të gjithë ata që nuk e besojnë Genti ka shpërndarë edhe një video për të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Epo, Genti na dha një ide të mirë!

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“Mbrëmja metalike”, ja yjet që shkëlqyen në ‘Met Gala’ në New York

Ashtu sikurse pritej, ‘Met Gala’...

Close