|E shtunë, Janar 20, 2018

Gërshëra mbi energjinë e ish kryeprokurores. 5 vjet që s’paguante . 

Screen-Shot-2015-01-19-at-7.53.29-PMInspektorët e OSHEE sapo kanë ndërhyrë me forcë në banesën e ish-prokurores së Përgjithshme, Ina Rama duke e gjobitur dhe duke i ndërprerë energjinë elektrike.

Burime nga OSHEE konfirmojnë se ish-Prokuroria e Përgjithshme Ina Rama ka refuzuar për të pagur diferencat pasi ndërhyrja ka qenë bërë kohë më parë dhe ajo s’ka pas dijeni.

Sipas OSHEE Ina Rama kish ndërhyrë në rrjet dhe prej 4 vitesh vidhte energjinë. Ndoshta prokuroria ka harruar se nuk është më në detyrë dhe ka vazhduar avazin e vjetër.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Test/ Cili bresh të pëlqen, ja çfarë viti të pret

Në prag të festave të...

Close