|E enjte, Qershor 29, 2017

Gisele Bundchen version nudo. 

 Ajo është vlerësgisele-bundchen-nude-november-vogue-paris-0001-400x600uar si një prej modeleve më të suksesshme dhe më në formë dhe këtë gjë Gisele Bundchen e tregon më së miri. Supermodelja braziliane ka pozuar në një shërbim të nxehtë fotografik për revistën “Lui”, ku ajo ka treguar bukurinë e saj, siç e ka bërë nëna. 33 vjeçarja nënë e dy fëmijëve, ka pozuar pa asnjë rrobë mbi trup, ndërsa mbante veshur vetëm taka të larta. Në të gjitha fotografitë ajo lodronte në një pishinë dhe me ujë, duke i bërë edhe më sensuale fotografitë e saj .

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestimi i Doshit dhe Frrokut , jehona në shtypin botëror.

Lajmi për heqjen e imunitetit të dy deputetëve, Tom Doshi dhe Mark Frroku, sot nga Parlamenti Shqiptar, është pasqyruar në...

Close