|E martë, Dhjetor 12, 2017

Gisele Bundchen version nudo. 

 Ajo është vlerësgisele-bundchen-nude-november-vogue-paris-0001-400x600uar si një prej modeleve më të suksesshme dhe më në formë dhe këtë gjë Gisele Bundchen e tregon më së miri. Supermodelja braziliane ka pozuar në një shërbim të nxehtë fotografik për revistën “Lui”, ku ajo ka treguar bukurinë e saj, siç e ka bërë nëna. 33 vjeçarja nënë e dy fëmijëve, ka pozuar pa asnjë rrobë mbi trup, ndërsa mbante veshur vetëm taka të larta. Në të gjitha fotografitë ajo lodronte në një pishinë dhe me ujë, duke i bërë edhe më sensuale fotografitë e saj .

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Foto lajm – Vidhet GLOBE në Elbasan 9fotot)

Elbasan - Keto jane disa nga fotot...

Close