|E premte, Prill 28, 2017

Gjanica ndërron ngjyrë, shkak KPTHN e UPN 

Fier – Lumi Gjanicë për të dytën ditë  me radhë ka ndërruar ngjyrë, duke kaluar në të zezë. Ajo dallohet qartë sikurse edhe ndihet nga era e keqe që ajo lëshon në zonën pranë saj prej kalimtarëve të ndryshëm.

Qytetarë të ndryshëm kanë pohuar se ndotja e Gjanicës duhet të ishte paradaluar prej vitesh pasi tani është shumë e vështirë. Një qytetar nga Ballshi pohon se shtëpinë e ka pranë KPTHN e pohonë se tashmë që ato kanë filluar nga puna ka nisur edhe ndotja e lumit Gjanicë

E ndërkohë që Gjanica  ka nisur që të ndotet sërishtë askush prej institucioneve nuk ka marrë asnjë masë sikundër edhe qytetarët tashmë jan pajtuar me këtë gjëndje e nuk u bnë më përshtypje. Nuk është hera e parë që ndodh një fenomen i till. Gjanica  ka ndërruar ngjyrë jo vetëm në të zezë por edhe gurkali apo kafe në të kuqe.

14595635_1825512807683983_4944543248686667687_n 14657509_1825512827683981_4917890467373037655_n

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Vasili merr “timonin” e LSI-së https://t.co/fY6oPfP7p5 https://t.co/paWAt706pI
11,371 people follow ALB365
Twitter Pic Ismaelha Twitter Pic nopalli Twitter Pic PaulG121 Twitter Pic Thrashie Twitter Pic angie201 Twitter Pic mcskinni Twitter Pic numba1_c Twitter Pic oliannka Twitter Pic gudnylar Twitter Pic berniesp Twitter Pic tijana92 Twitter Pic Shyma42 Twitter Pic frog146 Twitter Pic suparuak Twitter Pic Shawncha Twitter Pic karineso Twitter Pic soldier_ Twitter Pic YzatisRo Twitter Pic GloriaBr Twitter Pic 0018b
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
bledi-mane
Muli, Muli …. Sajmiri ta nguli

Nga BLEDI MANE - Tipike tingellon. Tipike nga ato dashurite dhe adhurimet e fshehura qe prej turpit per ta shprehur...

Close