|E enjte, Qershor 22, 2017

Gjebrea, Meta dhe Arvizu Rafting ne kanionet e Skraparit. 

88137_1  Corovode –   Ardit Gjebrea ka shijuar këtë të premte adrenalinën e kanioneve të Skraparit, bashkë me ambasadorin e SHBA Aleksander Arvizu dhe kryetarin e Kuvendit, Ilir Meta. Në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, Ardit Gjebrea thekson se kanionet e Skraparit janë shumë më mirë se sa një vizitë turistike jashtë vendit.

“Një fundjavë ndryshe, por edhe surprizë për mua. Vend i jashtëzakonshëm në kanionet e Skraparit ku është e paimagjinueshme eksperienca me sport rafting. Bogova me gjelbërimin dhe paqen, ushqimin tradicional të zonës ishte fillimi i mikpritjes së paharrueshme. Ndërsa tani, jam në Hotel Kanionet – super hotel. Një ftesë e Ilir Metës, ku me Anilën, Monikën edhe me ambasadorin e SHBA, Alex Arvizu, po kalojmë një ditë të veçantë. Ja u rekomandoj Kanionet e Skraparit, shumë më mirë se sa një vizitë turistike jashtë vendit.”- shkruan Arditi.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohet modeli shqiptar, poston 250 mijë paund në Twitter

Kjo foto e postuar në rrjetin social Twitter, i ka kushtuar lirinë modelit shqiptar, Olsi Behluli, i cili është arrestuar...

Close